prodej | montáž | servis

Montáž klimatizací

Naše firma zajišťuje nejenom prodej klimatizací, ale i montáž a servis včetně preventivníh prohlídek zařízení. Námi dodávané klimatizace jsou od renomovaných firem v oboru, mezi něž patří Fujitsu General, LG, Samsung a Panasonic. Klimatizace disponují vysokým výkonem za zachování ekonomického a tichého provozu. Nabízíme montáž klimatizace do bytů, rodinných domů, kanceláří a komerčních či skladových prostor.

 

Vlastnosti klimatizačního systému

Klimatizační systémy vzájemným působením teploty, tlaku, vlhkosti a proudění vzduchu tvoří mikroklima v místnosti. Na klima pak působí vnější vlivy (klimatické podmínky, sluneční svit, poloha a orientace budovy a provedení stavby) a vlivy vnitřní (osoby a jejich činnost, zařízení místnosti, osvětlení a různé přístroje). Klimatizační systémy se používají proto, aby se tyto vlivy dostaly na úroveň, která pro většinu lidí vytváří pocit pohody.

Klimatizační systémy se ovládají dálkovými ovladači. Ovládáním lze nastavovat přímo funkce (teplotu, otáčky ventilátoru, směr proudění) nebo časové programy. Každá klimatizační jednotka je vybavena filtry na čištění vzduchu (mikrofiltry). Klimatizace vybavené tepelným čerpadlem nabízejí možnost energeticky výhodného topení až do teploty -20°C.